Fórum

Please to create posts and topics.

Žádost o nerušení serverů a nabídka na popularizaci

12

Evolution Eventem myslím to, co se zobrazuje i na hlavní stránce, tenhle je až do 30.7. a jsou tam myslím dvojnásobný xp, harvest i tame.  Bývá většinou o víkendech a je to fajn, když by to tu bylo vždycky, protože o víkendech hraje normálně víc lidí. ???? https://survivetheark.com/index.php?/articles.html/community-crunch-141-special-colored-dinos-ending-tomorrow-xbox-sale-r873/

Survivors across ALL Platforms will be receiving a special Evolution Event perk this weekend! It will be active from Friday the 27th of July at 1 PM ESTuntil Monday the 30th of July at 3 PM EST. All Official Servers across each platform will be undergoing this evolutionary change which includes:

2x Harvesting Rates
2x Taming Rates
2x EXP Rates

That's it for this post guys! As always if you’ve got anything to share you can find us at:

A ještě jsem se chtěl zeptat jaký Serverový eventy jsou v plánu? Napadlo mě, že by se mohla postavit nějaká rytířská aréna a pořádat v ní rytířské turnaje (s těmi dřevci) nebo závodní dráha, kde by se závodilo s koňma nebo klidně by byla nějaká oblast, kde by bylo něco schovaný a tak prostě ???? Potřeboval bych to vědět ať mám další lákadlo ????

A s tím Scorched je to komplikovaný.. Já bych ho chtěl hodně kvůli loot cratům co tam jsou v poušti. Sbírají se tam nejlíp. Ale zase na aberrationu jsou super dinové a zajímavé věci k vycraftění... Nejlepší by bylo vrátit úplně ten Scorched ????  Ale na to je málo lidí teď... Fakt se pokusím sehnat nějaký lidi, aby tu přišli.

To co je na hlavní stránce tady jsem dal já, když sem to na serverech spustil ???? Tame ale nedávám dvojnásobek, protože ten už je i tak 6x :-). Občas se to snažím dávat dle ofiko serverů a občas to dávám jen tak i mimo.

A eventy jsou možný různý ale to je musí někdo postavit a vytvořit a na to sem sám a tak úplně to neni ono abych seděl u arku hodiny jen kvůli eventu ???? A když už sem se rozhodnul něco takovýho udělat, tak nebylo pro koho...

Ale co už bylo v plánu, bylo dát nějaké datum, kdy by se vše na serveru zazálohovalo a spustil by se celoserverový raid, všichni na všechny, nebo dle domluvy. Trvalo by to několik hodin zase dle domluvy a pak by se vše vrátilo zpět ze záloh do původního vzhledu. Lidi by se vybili a třeba by byl chvíli klid od normálního raidu. Zkusil bych to nějak naplánovat třeba na konec prázdnin, ať lidi budujou a pak to spustit ???? A hlavně lidi do bitky nejdou, protože se bojí, že o vše přijdou. Takhle o nic nepřijdou a zablbnou si... A dělat to pravidelně třeba ob měsíc a každej pak uvidí kde má slabiny a může je za tu dobu opravit.

To je dobrý nápad no ???? Když by o nic nešlo tak jo, na druhou stranu pak díky tomu další hráči uvidí, jestli se dokážou dostat na toho hráče nebo ne, tím pádem otestovat útok na toho daného hráče, a pak když by se to vrátilo zpátky, tak by ho skutečně raidnul... Možná by bylo lepší, kdyby byl třeba nějaký speciální hrad nebo něco, udělali se 2 týmy a jeden by bránil, druhý útočil a kdo by vyhrál, dostal by odměnu nějakou. Vybavení by ty týmy dostaly a šli by třeba na Tsko, aby komunikovali. Já bych to možná s kmenem postavil až bychom měli svoji chtěnou základnu a potřebný diny ???? Teď např. nemůžu najít žádnýho Quetzala ????

Btw. Ten hlad snížen o 20% u dinů... to je dino consumption rate 0.8 nebo jak? ???? Bylo by lepší možná to napsat v té angličtině pro lepší pochopení ????

No to mě taky napadlo. To by se muselo ještě nějak vymyslet...třeba po raidu nastavit na 14dní PVE ať má člověk čas na opravy, nebo útěk 😀 A zase, hrad ok ale musí to někdo postavit, když by jste chtěli vy, nemám s tím problém a můžu vám dát nějakým způsobem potřebný materiál...

DinoCharacterFoodDrainMultiplier=0.8 - default 1.0 - Specifies the scaling factor for dinosaurs' food consumption. Higher values increase food consumption (dinosaurs get hungry faster). It also affects the taming-times.

No klidně bychom to nějak postavili 😀 Ale až bychom měli svou novou base na kterou teď já sbírám surky, ostatní zase shání diny, ale potom to klidně postavíme 🙂 Když nám na to dáš materiál a ještě k tomu vybereme nějaké zajímavé místo, tak by to bylo super, ten hrad se mi líbí víc než ten celoserverový raid, protože někomu by se nechtělo stěhovat nebo tak, a zase někteří by třeba chtěli v té délce PVE někoho raidnout, prostě by to nedělalo dobrotu si myslím.

Super, díky 😀 Teď už by taming kalkulačka měla ukazovat časy správně 😀 😀

12