Sběr dat

Veškerá data proudící na tento web, nebo z něho jsou šifrována pomocí SSL/TLS (TLSv1.2 a TLSv1.3) certifikátu od společnosti ZeroSSL RSA Domain Secure Site CA.

Web používá plugin Smartlook, který nahrává pohyb návštěvníků po webu. Pomáhá mi to web vylepšovat a nastavovat aby Vám lépe vyhovoval.

Dále v analytics.google.com probíhá ukládání dat o návštěvnosti stránek.

Web ukládá informace o návštěvnících ve formě „logu“, kde se zaznamenává Vaše IP adresa. Logy se uchovávají po nějakou dobu pouze pro mou kontrolu pro případ nějakého nekalého chování či pokusy o napadení.

V případě přihlášení, nebo zaregistrování na webu, se ukládá pouze Váš nick/jméno a email, pod kterým se zaregistrujete, žádný z těchto údajů NENÍ, ani NEBUDE, ani NEBYL použit k žádné propagaci, nebo jiným zhovadilým činnostem!
V případě přihlášení přes Steam/Discord/YouTube/Twitch účet, se ukládá opět pouze Váš nick/jméno, po případě ID, nic dalšího na web ani přes web neprochází.

Ke všem údajům výše uvedeným a to i k údajům o uživatelích na MiCS serverech má přístup pouze jedna jediná osoba (s výjimkou IP adres připojených uživatelů na hlavním MiCS TS3 serveru, kterou vidí všichni admini) a v žádném případě nedochází, nedocházelo a docházet nebude k jeho jakémukoliv šíření!

Web nezobrazuje žádné reklamy! Pokud se Vám reklamy zobrazují, je to problém na Vaší straně způsobený pravděpodobně nějakým druhem malwaru ve vašem PC, mobilu atd.

Návštěvou webu micsservery.eu samo sebou souhlasíte s výše uvedeným.