Sběr dat

Tento web, tedy www.MiCS-Games.eu potažmo www.MiCSServery.eu jako takový neukládá ani nesbírá žádné cookies atd! Nezobrazuje žádné reklamy! Pokud se Vám reklamy zobrazují, je to problém na Vaší straně způsobený pravděpodobně nějakým druhem malwaru ve vašem PC, mobilu atd.

Web používá plugin Smartlook, který nahrává pohyb návštěvníků po webu. Pomáhá mi to web vylepšovat a nastavovat aby Vám lépe vyhovoval.

Dále v analytics.google.com probíhá ukládání dat o návštěvnosti stránek.

Web ukládá informace o návštěvnících ve formě “logu”, kde se zaznamenává Vaše IP adresa. Logy se uchovávají po nějakou dobu pouze pro mou kontrolu pro případ nějakého nekalého chování či pokusy o napadení.

V případě přihlášení, nebo zaregistrování na webu, se ukládá pouze Váš nick/jméno a email, pod kterým se zaregistrujete, žádný z těchto údajů NENÍ ani NEBUDE ani NEBYL použit k žádné propagaci, nebo jiným zhovadilým činnostem!
V případě přihlášení přes Steam účet, se ukládá opět pouze Váš nick a adresa na Váš Steam účet, nic dalšího na web ani přes web neprochází.

Ke všem údajům výše uvedeným a to i k údajům o uživatelích na MiCS serverech má přístup pouze jedna jediná osoba (s výjimkou IP adres připojených uživatelů na TS3 serveru, kterou vidí všichni admini) a v žádném případě nedochází, nedocházelo a docházet nebude k jeho jakémukoliv šíření!

Návštěvou webu mics-games.eu potažmo micsservery.eu samosebou souhlasíte s výše uvedeným 🙂

Komentáře jsou uzavřeny.